Scroll to top

O nás

Sestra, brat, mama, teta, bratranec, sesternica. Toto sú naše rodinné vzťahy, ktoré nás po dlhých diskusiách a úvahách priviedli k myšlienke založiť spoločnosť zlepšujúcu kvalitu a dostupnosť predprimárneho vzdelávania na národnej, ale aj na medzinárodnej úrovni. Kedysi sme navštevovali školky my, teraz už potrebujú škôlky naše deti, ale škôlky iné, také, ktoré im ukážu už v skorom rannom veku, ako funguje svet v 21. storočí.

O čo by tento svet prišiel, keby sme neprišli my?

Ak by Alfa škôlka nebola na trhu, svet by prišiel o jedinečné miesto, kde sa rozvíja nová generácia detí z generácie Alfa. Miesto, kde sa deti stávajú unikátnymi jedincami vďaka prostrediu a prístupu, ktoré podporuje komplexný vývoj osobnosti, objavovanie a získavanie nových zručností v bezpečnom priestore, pod profesionálnym dohľadom. Tam, kde deti nie sú učené, ale učia sa samé ako byť samostatnými, zodpovednými, logicky uvažujúcimi, tímovými hráčmi.

Kút na zemi pre najmenších, kde môžu (takmer) všetko v korelácii s rešpektom hraníc ostatných ľudí a prírody. Tam, kde majú aj technológie svoje zastúpenie a slúžia deťom na ich rozvoj. Miesto, kde cudzí jazyk nie je cudzím. Škôlka, v ktorej sa dbá na pochopenie pocitov, hodnôt, duševných aj finančných, kultúru, estetiky / kreativity a komunity od skorého ranného veku. Tak, aby v budúcnosti mohla byť slovenská generácia Alfa porovnávaná s rovnakou generáciou iných krajín.

Toto sme my

alfaskolka_martina_portret

Martina Dolejská
CEO

alfaskolka_juraj_portret

Juraj Jurčák
COO

alfaskolka_ivana_portret

Ivana Tušková
CLO

alfaskolka_hanka_portret

Hana Júlia Tušková
CIO

alfaskolka_marek_portret

Marek Tuška
CTO / CFO

Chcete navštevovať Alfa škôlku?
Prihláste sa na náš newsletter.

Chcete navštevovať Alfa škôlku? Prihláste sa na náš newsletter.